Veiling items

Gesigneerd boek 'Maarten geeft alles' - B
Eindigt over: 13 dagen 1 uur 1 minute 59 seconden
€15.00
Minimumverkoopprijs is gehaald.
( 17.50 euro of meer bieden)
Mark en Kai roeien voor kinderkankeronderzoek, via de Maarten van der Weijden Foundation. Mark en Maarten zijn uit hetzelfde hout gesneden. Ze doen er beiden alles voor om hun doelen te bereiken, hebben het talent, de focus en het doorzettingsvermogen om dit te verzilveren in klinkende prestaties.  Dit boek geeft een unieke inkijk in de gedachten en beleving van een eenzame zwemmer omringd door tienduizenden toeschouwers. Wat dacht hij? Hoe beleefde hij de tocht? Hoe bereidde hij zich voor? Ondersteund door prachtige foto’s vertelt Maarten in dit boek zijn verhaal over de Elfstedenzwemtocht.