Veiling items

Zeilen met Mark op de Maverick
Eindigt over: 13 dagen 1 uur 18 minuten 31 seconden
€550.00
Minimumverkoopprijs is gehaald.
( 600.00 euro of meer bieden)
Vaar met Mark mee in zijn geliefde Maverick, de boot waarmee hij geschiedenis schreef tijdens de Golden Globe Race van 2018. Mark vertelt graag, dus vraag hem over het zeilen en/of over zijn Atlantische crossings of over hoe hij heeft leren zeilen. Je staat gegarandeerd versteld! Na afloop zal er een foto gemaakt worden in of voor Maverick om deze unieke ervaring te vereeuwigen en krijg je een exemplaar van zijn boek ‘held op zee’ gesigneerd mee. Max. 4 personen.